Buradasınız

28. Vergi Haftası Başladı

28. Vergi Haftası Başladı

ATATÜRK ANITINA ÇELENK KONULMASI

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim KAYA, grup müdürümüz, birim amirlerimiz ve başkanlık personelinin katılımıyla, 28. Vergi Haftası Etkinlikleri Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlamıştır.

KAN BAĞIŞI

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Başkanlık binamızın giriş katında personellerimiz ve mükelleflerimiz tarafından Kızılay’a kan bağışında bulunulmuştur.

VALİLİK MAKAMINI ZİYARET

28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim KAYA, grup müdürümüz ve birim amirlerimiz Kahramanmaraş Valisi Vahdettin ÖZKAN ve Vali Yardımcımızı Makamında ziyaret etmişlerdir.

BAŞKANLIĞIMIZ ÇALIŞANLARININ VERGİ HAFTASININ KUTLANMASI

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim KAYA ve Grup Müdürümüz Halil İNCE Başkanlık personellerimizin Vergi Haftalarını kutlamışlardır.

SMMM ODASI ZİYARETİ

28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim KAYA, grup müdürümüz ve birim amirlerimiz Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Halit ALCI ve üyelerini ziyaret etmişlerdir.

OKUL ZİYARETİ

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İlimiz okullarından Toki Kazım Karabekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyaret edilmiştir. Öğrencilerimize verginin öneminden bahsedilerek Gelir İdaresi Başkanlığımız tarafından gönderilen hediyeler dağıtılmıştır.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET

28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanımız Sayın İbrahim KAYA, grup müdürümüz ve birim amirlerimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet ERKOÇ’u Makamında ziyaret etmişlerdir.

Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu 1
Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu 2
Kızılay'a Kan Bağışı 1
Kızılay'a Kan Bağışı 2
Kızılay'a Kan Bağışı 3
Valilik Makamını Ziyaret 1
Valilik Makamını Ziyaret 2
Vali Yardımcımızı Ziyaret
Başkanlığımız Çalışanlarının Vergi Haftasının Kutlanması 1
Başkanlığımız Çalışanlarının Vergi Haftasının Kutlanması 2
Başkanlığımız Çalışanlarının Vergi Haftasının Kutlanması 3
SMMM Odasını Ziyaret
Okul Ziyareti 1
Okul Ziyareti 2
Okul Ziyareti 3
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını Ziyaret 1
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını Ziyaret 2